سوالات متداول

اگر از سایت سین تاش هوم برای بار اول خرید می کنید و یا اطلاعات زیادی در باره آن ندارید حتما” بخش تماس با ما را مشاهده کنید که آدرس و شماره های تماس در آن مشخص شده است با برقراری تماس با کارشناسان ما قبل از خرید نسبت صحت اطلاعات اطمینان حاصل نمائید.

با افتخار محصولات سین تاش هوم با کیفیت بالا در ایران تولید و به کشورهای همسایه صادر می شود .

بله این امکان می تواند توسط کارشناسان سین تاش هوم انجام شود و بعد از اتمام سفارش تمامی توضیحات لازم و پیش فاکتور رسمی به خریداران ارسال می شود.

بله طی تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به مراکز فروش رسمی سین تاش هوم می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

تا قبل از نهایی کردن سفارش، امکان انواع تغییرات در محصولات وجود دارد که باید طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش سین تاش هوم مطرح نمائید.

برای تحقق خرید آسان و راحت تحویل کالا در شهرستان ها با توجه به مسافت 72 ساعت صورت می گیرد. زمان دقیق توسط کارشناسان سین تاش هوم اطلاع رسانی می شود. در صورتی که خرید شما در طرح های ویژه صورت گیرد هماهنگی جهت ارسال پس از ثبت سفارش انجام می شود.

 

هزینه ارسال با توجه به محل تحویل و به نوع محصول و همچنین روش ارسال مرتبط است. که به صورت دقیق در فرم سبد خرید به اطلاع مشتریان می رسد و در جمع مبلغ کل فاکتور محاسبه می شود.

برای اطلاع از نحوه اخذ نمایندگی سین تاش هوم به قسمت فوتر بخش نمایندگی مراجعه فرمائید.