سرویس خواب سین تاش هوم

اصول چیدمان اتاق خواب بر اساس فنگ شویی

در فنگ شویی اتاق خواب شخصی هر فرد بر اساس عدد کوا یک بخش متفاوت دارد که بابد به آن جهت توجه بیشتری داشته باشید. ترجیحا” اتاق خواب برای جذب عشق و همبستگی باید در جهت مناسبی قرار گیرد. اتاق خواب مهمترین اتاق خانه در فلسفه فنگ شویی است. این اتاقی است که بیشترین وقت خود را درآن می گذرانید و برای شما شخصی ترین است.

باید و نباید ها در چیدمان اتاق خواب بر اساس فنگ شویی

  • در اتاق خواب فعالیت هایی مانند کار و یا ورزش انجام ندهید.
  • از گذاشتن آیینه مخصوصا” روبروی تخت خواب خودداری کنید.
  • عکس های دو نفره خودتان را در جنوب غربی اتاق خواب قرار دهید.
  • از گذاشتن لوازم الکتریکی از قبیل تلویزیون و لپ تاپ در فضای اتاق خواب اجتناب نمایید.

نکات مرتبط با بهداشت و سلامتی و چیدمان در فنگ شویی اتاق خواب

ملحفه های خود را مرتب تعویض کنید، رنگ آنها نیز مهم است ملحفه های آبی یا تیره باعث سرد شدن بدن و داشتن خواب عمیق می شود، اگر برای بیدار شدن در صبح، دردسر دارید بهتر است از رنگهای روشن استفاده کنید بعلاوه بعد از شستن ملحفه ها حتما” آنها را اتو کنید. گرمای اتو به آنها انرژی می دهد و خوابیدن روی ملحفه تمیز و صاف ارزش دادن به خواب است.

اگر نزدیک پنجره می خوابید نیم متر با آن فاصله بگیرید، شبها پرده اتاق را بیندازید. مهم نیست شما در منطقه گرمسیر یا سردسیر زندگی می کنید، پنجره محل مکش انرژی به بیرون است و همین امر نیروی شما را در خواب ضعیف می کند.

هیچ وقت بعد از بلند شدن، با لباس خواب در اتاق راه نروید. لباسهایی که با آنها خوابیدید، انرژی خواب را به خود جذب کرده اند که انرژی سرد سکون است. شما بعد از بیدار شدن به حرکت در زندگی نیاز دارید بنابراین آنها را عوض کنید. بهتر است بعد از درآوردن لباسهای خواب، آنها را برای یک مدت یک ربع روی بند لباس بیندازید تا هوا بخورند. اگر بتوانید آنها را آفتاب بدهید خیلی عالی است.

در اتاق خواب گل و گیاه فراوان قرار ندهید. گیاهان شبها دی اکسید کربن تولید میکنند، نگهداری آنها باعث کم شدن اکسیژن و افزایش رخوت در بدن می شود.

کتاب و فنجان قهوه در اتاق خواب، بیش از حد بسیاری از کتاب ها بسیار فعال هستند. کتابی که هم اکنون در شبانه روز میخوانید اشکالی ندارد. ما در مورد داشتن تعداد زیادی کتاب یا قفسه کتاب در اتاق خواب صحبت می کنیم. کتاب ها انرژی فعال هستند و ذهن ما را تحریک می کنند. برای خواب آرامش بخش تر، سعی کنید کتاب هارا بیرون بکشید.

از قرار دادن میز تحریر یا فضای اداری در اتاق خواب خودداری کنید. اتاق خواب می بایست یک فضای کاملا” شخصی باشد نه فضایی که کار و استراحت را با هم داشته باشد، اگر یک میز تحریر در گوشه اتاق خواب دارید با استفاده از یک پارتیشن آن را از فضای اتاق خواب جدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *